Welcome to Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stróżówce   Click to listen highlighted text! Welcome to Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stróżówce

Klub Młodego Reportera

Strona główna | Autorskie www | Reportaże filmowe i fotograficzne | Sukcesy | Inne efekty pracy

Statuetka Złotego Niedźwiedzia zdobyta w konkursie na niemieckojęzyczne reportaże-reklamy Stróżówki

O KLUBIE

Klub działa od 2002 roku. Inicjatorem powstania Klubu i opiekunem przez cały czas jego działalności jest pani Beata Ludwin.

Młodzi reporterzy przygotowują materiały na stronę internetową szkoły, tworzą reportaże fotograficzne i filmowe oraz publikują je w internecie.

Niektórzy uczniowie szkoły prezentują swoje fotografie na zaprojektowanych, wykonanych i opublikowanych przez siebie stronach www.

AKTUALNOŚCI – rok szkolny 2023/2024

W obecnym roku szkolnym pracujemy jak zwykle podzieleni na kilka zespołów. Każda grupa odpowiada sporządzenie materiału fotograficznego z przydzielonego jej wydarzenia, opracowanie tego materiału oraz przygotowanie tekstu i zamieszczenie wyników swojej pracy na internetowej stronie naszej szkoły.

HARMONOGRAM PRACY ZESPOŁÓWrok szkolny 2023/2024

HARMONOGRAM PRACY ZESPOŁÓW – rok szkolny 2022/2023

HARMONOGRAM PRACY ZESPOŁÓW – rok szkolny 2021/2022

Efekty pracy młodych reporterówBIEŻĄCE WPISY w zakładce AKTUALNOŚCI na SZKOLNEJ STRONIE WWW

oprac. KMR, Marta, kl. 7a
oprac. KMR, Julia i Antonina, kl. 7a

oprac. KMR – Adam i Mateusz (kl. 8b)
oprac. KMR – Mateusz B. i Łukasz P., (klasa 8a)
oprac. KMR – Mateusz i Patryk (klasa 8b)
oprac. KMR, Ilona i Julia, kl. 8b
oprac. KMR, Paulina i Lena, kl. 8a
oprac. KMR – Mateusz i Łukasz (8a)
KMR – zdj. Mateusz i Łukasz (8a)
oprac. KMR – Mateusz i Patryk (kl. 8b),
Mateusz i Łukasz (kl. 8a)
Patryk i Adam z klasy 8b
(KMR, materiał fotograficzny)
oprac. KMR – Lena i Paulina (kl. 8a)
oprac. KRM – Paulina i Lena (kl. 8a), Ilona (kl. 8b)

oprac. KMR – Ilona i Dominika (klasa 8b)

Skip to content Click to listen highlighted text!