Welcome to Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stróżówce   Click to listen highlighted text! Welcome to Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stróżówce

rok szkolny 2023/2024

Wiosenna przerwa świąteczna przypada w tym roku szkolnym w dniach 28 marca – 2 kwietnia 2024 roku.

W czwartek 14 marca odbędzie się szkolenie dotyczące cyberzagrożeń przeznaczone dla rodziców.

Szczegółowe informacje zostaną przekazane przez e-dziennik.

W dniach 11-13 marca odbędą się rekolekcje wielkopostne, w związku z czym zmianie ulegnie plan zajęć w szkole (zostaną zaplanowe lekcje i wyjścia na nauki rekolekcyjne).

O wszystkich zmianach uczniowie zostaną powiadomieni przez wychowawców klas oraz przez e-dziennik.

Tegoroczne ferie zimowe przypadają w dniach od 12 do 25 lutego.

Bezpieczne ferie zimowe 2024 r. – komunikat dla organizatorów wypoczynku oraz rodziców dzieci i młodzieży z terenu województwa małopolskiego

Półroczne zebranie rodziców odbędzie się we wtorek 30 stycznia 2024 roku o godz. 16.30. Szczegółowe informacje zostaną przekazane przez e-dziennik.

Zimowa przerwa świąteczna rozpocznie się 23 grudnia i potrwa do 1 stycznia 2024 roku. Uczniowie zakończą naukę w piątek 22 grudnia, a wrócą do szkoły we wtorek 2 stycznia 2024 roku.

Ograniczenie miejsc parkingowych na terenie szkoły

W związku z budową windy w budynku szkoły chwilowo została ograniczona liczba miejsc na parkingu szkolnym, umożliwiono natomiast parkowanie aut na boisku asfaltowym od strony przedszkola. Prosimy też o ograniczenie, w miarę możliwości, podwożenia dzieci samochodem pod szkołę oraz „oszczędne” parkowanie, by jak najwięcej aut mogło skorzystać z parkingu.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Rok szkolny i katechetyczny 2023/2024 dla społeczności Zespołu Szkolno-Przedszkolnego rozpoczynamy Mszą św. w Bazylice Mniejszej w Gorlicach w dniu 1 września 2023 r. o godz. 18:00.
Dzieci przedszkolne rozpoczynają zajęcia w dniu 1 września 2023 r. (piątek) zgodnie z zadeklarowanymi godzinami pobytu dziecka w przedszkolu. Rodziców dzieci przedszkolnych zapraszamy na pierwsze spotkanie z dyrektorem i wychowawcami w dniu 5 września 2023r. o godz. 16:00 w sali gimnastycznej szkoły.

Uczniów Szkoły Podstawowej zapraszamy na uroczystą inaugurację roku szkolnego w dniu 4 września
2023 r. (poniedziałek) o godz. 8:00 w sali gimnastycznej
, po której odbędą się spotkania z wychowawcami:

Skip to content Click to listen highlighted text!