rok szkolny 2022/2023

BEZPIECZNE WAKACJE 2023

Życząc, by wakacje były wyłącznie czasem bezpiecznego odpoczynku, beztroski i zabawy, zachęcamy do zapoznania się z materiałami MEiN.

Dni wole od zajęć

W czwartek 8 czerwca przypada dzień świąteczny (Boże Ciało). Natomiast piątek 9 czerwca jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Informacje dotyczące działania świetlicy szkolnej w tym dniu zostaną przekazane przez e-dziennik.

Informacja dot. XXIII Rajdu im. św. Jana Pawła II

Informacja Dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Gorlicach dotycząca XXIII Rajdu im. św. Jana Pawła II – Szlak Papieski w Beskidzie Niskim | Informacja o życiu Jana Pawła II

Głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego

Biorąc pod uwagę szczytny cel, Wójt Gminy zachęca do zagłosowania w akcji „Ogólnodostępne defibrylatory AED w remizach powiatu gorlickiego” w dniach od 15 maja 2023 r., do 16 czerwca 2023 r., (papierowa karta do głosowania) lub do 18 czerwca 2023 r., (elektronicznie https://malopolska.budzet-obywatelski.eu/glosowanie ) w celu pozyskania ogólnodostępnych defibrylatorów AED w kapsułach w GMINIE GORLICE – DEFIBRYLATOR W KAPSULE W REMIZIE OSP SZYMBARK – karta do głosowania, wzór wypełnionej karty

Egzamin ósmoklasisty

W dniach 23-25 maja 2023 uczniowie klas ósmych piszą egzamin egzamin ósmoklasisty. W związku z tym dni 23-25.05.br (wtorek, środa, czwartek) są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych, świetlica szkolna działa bez zmian.
Naszym ósmoklasistom życzymy jak najniższego poziomu stresu i jak najwyższych wyników z egzaminu.

Zebranie rodziców

W czwartek 11 maja 2023 roku o godz. 16.00 odbędzie się zebranie rodziców. Szczegółowe informacje dotyczące spotkań rodziców w poszczególnych klasach zostaną przekazane przez wychowawców w e-dzienniku.

Majowe święta

Szczegółowe informacje dotyczące dni świątecznych i dni wolnych od zajęć dydaktycznych w okresie świąt majowych zostaną przekazane przez wychowawców klas za pomocą e-dziennika.

Wiosenna przerwa świąteczna

Tegoroczna wiosenna przerwa świąteczna trwa od czwartku 6 kwietnia do wtorku 11 kwietnia 2023 r.

Zmiana godzin pracy pedagoga

Zmiana godzin pracy pedagoga szkolnego od 20 lutego 2023 r. – zobacz

Zapisy dzieci do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/2024

Informujemy, że w dniach od 6 do marca do 31 marca 2023 r. w godz. od 7.00 do 15.00 w Sekretariacie Szkoły przyjmowane są wnioski o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2023/2024

Zapisu dziecka do szkoły dokonuje Rodzic (prawny opiekun).

Szczegółowe informacje oraz dokumenty dostępne są tutaj

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 18 353 66 01 wew. 1

ZARZĄDZENIE WÓJTA GMINY W SPRAWIE USTALENIE TERMINÓW POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO I POSTĘPOWANIA UZUPEŁNIAJĄCEGO NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Przerwy funkcjonowania przedszkoli w okresie wakacyjnym

ZARZĄDZENIE WÓJTA GMINY W SPRAWIE USTALENIA PRZERW FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLI W OKRESIE LIPIEC – SIERPIEŃ 2023 – zobacz

Rekolekcje wielkopostne

Obóz narciarski

Ferie zimowe

Informujemy, że ferie zimowe rozpoczną się 30 stycznia 2023 roku i będą trwały do 12 lutego 2023 roku.

Koncert świąteczno-noworoczny w Dominikowicach

Zebranie rodziców

Zebranie rodziców odbędzie się w czwartek 26 stycznia. Szczegółowe informacje zostaną przekazane przez wychowawców klas za pośrednictwem e-dziennika.

List Małopolskiego Kuratora Oświaty z okazji Świąt

Zebranie rodziców

Zebrania rodziców odbędą się w czwartek 1 grudnia 2022 r. .

O godz. 15:30 rozpoczną się spotkania w klasach I – III, natomiast o godz. 16.30 w klasach IV-VIII.

Zebranie rodziców

Pierwsze zebranie rodziców w roku szkolnym 2022/2023 odbędzie się w czwartek 15 września o godzinie 16.30. Po zebraniu ogólnym nastąpią spotkania rodziców z wychowawcami klas.

List Ministra Edukacji i Nauki na rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 zobacz

Informacja dotycząca organizacji rozpoczęcia roku szkolnego

W czwartek 1 września o godzinie 8:00 na sali gimnastycznej rozpoczynamy nowy rok szkolny.

Po uroczystej inauguracji odbędą się spotkania uczniów z wychowawcami klas w następujących
salach lekcyjnych:

Msza święta rozpoczynająca rok szkolny zostanie odprawiona w środę 31 sierpnia 2022 r. o godz. 18:00 w Bazylice Mniejszej w Gorlicach.