rok szkolny 2021/2022

Dyżur nauczycieli

W dniu 8 czerwca 2022 r. w godz. 16.00 – 17.00 odbędzie się dyżur nauczycieli – szczegółowe informacje zostały zamieszczone w e-dzienniku.

Egzamin ósmoklasisty

W dniach 24-26 maja 2022 roku uczniowie klas ósmych przystąpią do egzaminu ósmoklasisty. Egzamin z języka polskiego odbędzie się 24.05.2022 r., z matematyki – 25.05.2022. r., a z języka obcego nowożytnego – 26.05.2022 r. Dni egzaminu są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

więcej o egzaminie

Zebranie rodziców

Informujemy, że w czwartek 5 maja br. odbędzie się zebranie rodziców. Spotkania klas 1 – 3 rozpoczną się o godz. 15.30, natomiast klas IV – VIII o godz. 16.30.

Szczegółowe informacje dotyczące zebrania zostaną przekazane przez wychowawców klas.

Majowe święta – dni wolne

Informujemy, że dzień 2 maja (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, natomiast 3 maja (środa) to dzień wolny ze względu na święto państwowe Konstytucji 3 Maja. Uczniowie wracają do szkoły w środę 4 maja po tzw. długim weekendzie.

Wiosenna przerwa świąteczna

Wiosenna przerwa świąteczna trwa od 14 do 19 kwietnia. Życzymy wszystkim spokojnego odpoczynku i radosnych świąt.

Zapisy dzieci do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023

ZAPISY DZIECI DO KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA ROK SZKOLNY 2022/2023

informacje i dokumenty do pobrania

Konkurs dla uczniów klas czwartych

Zachęcamy uczniów klas czwartych do udziału w konkursie na najlepiej oznaczonego rowerzystę.

List Ministra Edukacji i Nauki dotyczący sytuacji w Ukrainie

Zapisy na rekreacyjny obóz narciarski w Bukowinie Tatrzańskiej

Zimowisko 2022

Życzenia Wójta Gminy Gorlice z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Nauka zdalna w dniach 20.12.2021 – 09.01.2022

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty informujemy, że w dniach od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r.zajęcia będą się odbywać w systemie zdalnym. Nauczyciele oraz uczniowie w tych dniach pracują, wykorzystując narzędzia pakietu GSuite (Classroom).

Ostrzeżenie Inspekcji Handlowej w Krakowie przed szczególnie niebezpieczną „zabawką”!

Ostrzeżenie Inspekcji Handlowej w Krakowie – pobierz informację

Zebrania rodziców

Zebrania rodziców odbywają się w listopadzie w terminie ustalonym przez wychowawców klas i podanym do wiadomości uczniom i rodzicom.

Rekrutacja uczestników projektu „Edukacja w szkołach prowadzących kształcenie ogólne na terenie Gmin Ziemi Gorlickiej”

W dniach 2 – 30 listopada trwa rekrutacja uczestników projektu pn. „Edukacja w szkołach prowadzących kształcenie ogólne na terenie Gmin Ziemi Gorlickiej” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, 10. Oś Priorytetowa Wiedza i kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego, Poddziałanie 10.1.3 Edukacja w szkołach prowadzących kształcenie ogólne. Dokumenty dla osób chętnych do wzięcia udziału w projekcie:

Dokumenty dla nauczycieli – przejdź

Dokumenty dla uczniów – przejdź

List Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Zdrowia w sprawie szczepień przeciw COVID-19

List Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Zdrowia w sprawie szczepień dzieci w wieku 5-11 lat przeciw COVID-19 – pobierz list

Informacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach

Informacje Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach dotyczące bezpieczeństwa podczas ogrzewania pomieszczeń pobierz dokument

Dyżury nauczycieli

Nauczyciele pełnią dyżur w każdą pierwszą środę miesiąca w godz. 16.30 – 17.30.

Informacja Wojewody Małopolskiego

Informacja Wojewody Małopolskiego dotycząca szczepień przeciw grypie na sezon 2021/2022:

Informacja na temat bezpłatnej akcji szczepień przeciw grypie

Pismo Wojewody Małopolskiego

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań

Przypominamy, że Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań trwa do 30 września 2021 roku i jest obowiązkowy.

Zapraszamy do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym – został tylko miesiąc!

Materiały edukacyjne mające na celu przybliżenie najmłodszym idei Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021: https://spis.gov.pl/dla-dzieci-i-mlodziezy/

Zebranie rodziców

W czwartek 16 września odbędzie się pierwsze w tym roku szkolnym zebranie rodziców. O godz. 16.30 zaplanowane są spotkania klas 1 – 4 oraz klasy 8, natomiast o godz. 17.30 klas 5 –7.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

W środę 1 września rozpoczynamy kolejny rok szkolny. Spotkania uczniów z wychowawcami klas będą odbywać się w określonych godzinach i salach lekcyjnych – szczegółowe informacje zostaną zamieszczone w aktualnościach na stronie www.

Msza święta rozpoczynająca rok szkolny zostanie odprawiona we wtorek 31 sierpnia 2021r. o godz. 16:00 w Bazylice Mniejszej w Gorlicach.