Dyskoteka z sercem w tle

Z okazji walentynek w szkole nie tylko działała walentynkowa poczta, ale też odbyła się dyskoteka, na której bawili się uczniowie klas 4-8.

Tworząc relację fotograficzną z wydarzenia, uczniowie korzystali ze sprzętu zakupionego w ramach Programu Laboratoria Przyszłości

We wtorek 14. 02. 2023 w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji walentynek. Klasy 4-5 bawiły się od godziny 15.30 do 17.30. Starsi uczniowie, czyli klasy 6-8 zaś bawiły się od 17.30 do 19.30. Klasy młodsze miały zorganizowany poczęstunek. Podczas zabawy klas starszych funkcjonował sklepik, prowadzony przez uczniów klasy 8b – Szymona, Maćka i Patryka. W sklepiku można było kupić napoje oraz pączki. Nauczyciele cały czas sprawowali opiekę na uczniami. Za muzykę odpowiedzialni byli uczniowie klas ósmych – Mikołaj, Hubert i Mateusz, natomiast zabawę rozkręcała nasza koleżanka Ilona . Wszyscy uczniowie świetnie się bawili.      

 przyg: KMR, Mateusz Kozioł i Patryk Wojnarski (klasa 8b)