Kochane Babcie, Drodzy Dziadkowie

Dziś Wam życzymy stu lat w miłości i zdrowiu. Niech towarzyszy Wam szczęście, a Wasz bagaż życiowy i mądrość będzie przykładem dla innych.

Wszystkim Babciom i Dziadkom najlepsze życzenia składają uczniowie – wnuczki i wnukowie

Każdy wnuk pamięta o święcie Babci i Dziadka, dlatego z tej okazji uczniowie przygotowali dla Szanownych Seniorów piękne upominki. Uczniowie klasy 3 i 4b, oprócz upominków, zadedykowali kochanym babciom i dziadkom nagrane życzenia i piosenkę.

Przygotowanie upominków oraz nagrania odbywały się pod okiem pomysłowych pań wychowawczyń. Powstały trójwymiarowe laurki, portrety, bukiety, kapelusze i inne cacka, które każdy z wnuków mógł wręczyć swojej babci i dziadkowi. Wszyscy seniorzy mogą posłuchać w swoich domach pięknych życzeń i piosenki płynącej prosto z serca kochających wnuków.

przyg, KMR, Ilona i Julia, kl. 8b

Tworząc relację fotograficzną z wydarzenia, uczniowie korzystali ze sprzętu zakupionego w ramach Programu Laboratoria Przyszłości