Ten szczególny dzień się budzi…

Przekażmy sobie znak pokoju….

W ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami zasiedli do klasowego wigilijnego stołu, a szkolne mury wypełniły się dźwiękami tradycyjnych kolęd polskich.

Tworząc relację fotograficzną z wydarzenia, uczniowie korzystali ze sprzętu zakupionego w ramach Programu Laboratoria Przyszłości

Wigilijne spotkania rozpoczęto dzieleniem się opłatkiem i składaniem życzeń. Na stołach pojawiły się pierogi, uszka z barszczem i ciasta przygotowane przez rodziców. Klasowe wigilie to wyjątkowe chwile – wzruszające i radosne równocześnie. Tego dnia każdy zaniósł do domu odrobinę świątecznej atmosfery, która będzie królowała w ludzkich sercach w czasie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

przyg. B. Ludwin, zdj. KMR – Mateusz Bawołek i Łukasz Piecuch (8a)