„Dla każdego coś słodkiego” – akcja klasy 7b

Uczniowie klasy 7 b mają bardzo dużo energii i postanowili ją wykorzystać w pozytywny sposób. W okresie przedświątecznym wraz z rodzicami rozpoczęli akcję „Dla każdego coś słodkiego”. Samodzielnie lub z pomocą rodziców przygotowali ponad 15 rodzajów ciast, ciasteczek, wafli i babeczek.

W środę 8 grudnia w szkole sprzedane zostały wszystkie te słodkości. Zebrane pieniądze nie trafiły do uczniów tej klasy, ale zostały przekazane na cele charytatywne dla dzieci potrzebujących. Akcja ta zbliżyła do siebie siódmoklasistów oraz była dobrym sposobem na umocnienie więzów rodzinnych. Wspólna praca dała dużo satysfakcji dzieciom i rodzicom. W kolejnych miesiącach na pewno pojawią się inne ciekawe akcje organizowane przez 7b.

przyg. K. Nowak