Sukces w konkursie „63 dni chwały – Powstanie Warszawskie’44”

Uczniowie naszej szkoły, Jakub Skórski z klasy 7a oraz Szymon Bugno i Tadeusz Przybycień z klasy 8, wzięli udział w VIII edycji konkursu “Rozwinąć skrzydła – pamiętając o przeszłości” organizowanego przez Zespół Szkół w Łużnej. Uczeń naszej szkoły, Tadeusz Przybycień, został laureatem konkursu zajmując w nim II miejsce. Gratulujemy bardzo wysokiego wyniku, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

W tym roku w konkursie historycznym: “63 dni chwały – Powstanie Warszawskie’44” uwzględniono 80. rocznicę Powstania Warszawskiego. W środę 20 marca test wiedzy o tym ważnym wydarzeniu napisali uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych województwa małopolskiego z powiatów: gorlickiego, limanowskiego, nowosądeckiego, tarnowskiego, Miasta Nowy Sącz oraz Miasta Tarnów, jest to bowiem konkurs międzypowiatowy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy ogromnej wiedzy o tym ważnym wydarzeniu w historii naszej ojczyzny.