Rodzinne spotkania i obdarowywania

We wtorek 13 czerwca najmłodsi uczniowie wraz z rodzicami świętowali Dzień Rodziny. Uczniowie przygotowali dla swoich rodziców humorystyczne przedstawienie i dynamiczne układy taneczne oraz okolicznościowe prezenty.

Tworząc relację fotograficzną z wydarzenia, uczniowie korzystali ze sprzętu zakupionego w ramach Programu Laboratoria Przyszłości

Z okazji Dnia Mamy uczniowie klasy drugiej i trzeciej, pod czujnym okiem wychowawczyń, własnoręcznie wykonywali portrety i laurki dla swoich mam. Klasa pierwsza wspólnie z rodzicami świętowała Międzynarodowy Dzień Rodziny. Dzieci przedstawiły „Rzepkę” Juliana Tuwima. Dziewczynki zaskoczyły widownię, wykonując taniec do utworu,,Flowers” Miley Cyrus i ,,Super Hero” Viki Gabor. Po artystycznej części uroczystości dzieci rozdały rodzicom papierowe bukiety oraz portrety, które ręcznie namalowały. Pod koniec spotkania wszyscy bawili się wspólnie, radośnie tańcząc.

przyg. KMR, Ilona i Dominika (kl. 8b)