Powtórny sukces Tadeusza Przybycienia w Biblijnym Konkursie Tematycznym

Jest nam bardzo miło poinformować, że uczeń klasy 8a Tadeusz Przybycień już po raz drugi z rzędu został laureatem Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie – Ewangelia według św. Mateusza” organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. 

Wspomniany konkurs składał się z trzech etapów: szkolnego, rejonowego oraz wojewódzkiego. W etapie szkolnym wzięło udział 31 uczniów naszej szkoły, którzy walczyli o zakwalifikowanie się do etapu rejonowego. Ostatecznie do tego etapu dotarło dwóch uczniów naszej szkoły: Tadeusz Przybycień oraz Ilona Kandler. Zmagali się oni o kwalifikację do etapu wojewódzkiego, lecz aby to osiągnąć należało uzyskać co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia. Ilona uzyskała bardzo dobry wynik na etapie rejonowym, natomiast Tadeuszowi udało się zdobyć wystarczającą liczbę punktów, by móc zmagać się o tytuł laureata w etapie wojewódzkim. W ostatnim etapie konkursu, który odbywał się 17 kwietnia br. m.in w Szkole Podstawowej nr 2 w Starym Sączu wzięło udział 348 uczniów. Uczeń naszej szkoły osiągnął bardzo dobry wynik na teście konkursowym, co pozwoliło mu zdobyć tytuł laureata Biblijnego Konkursu Tematycznego. 

Tadeuszowi gratulujemy kolejnego z rzędu zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych!