Nasi „mistrzowie słówek” z języka angielskiego

9 grudnia 2022 chętni uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego “Mistrz Słówek” zorganizowanym przez wydawnictwo językowe LINGOS. Uczniowie otrzymali materiały oraz dostęp do platformy językowej wydawnictwa LINGOS, które miały za zadanie wspomóc uczniów w przygotowaniu do konkursu i poszerzyć zasób słownictwa w sposób ułatwiający ich zapamiętanie. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 22 stycznia. Ogromnie się cieszymy, że spośród kilku tysięcy uczniów z całej Polski to właśnie nasi uczniowie zostali docenieni w grupie wiekowej dla klas VIII. Martyna Dusza z klasy 8a zajęła I miejsce zostając Mistrzynią Słówek, zaś Patryk Wojnarski z klasy 8b zajął II miejsce – GRATULUJEMY!!! 

przyg. I. Śliwa