Międzyszkolne zawody sportowe Gminy Gorlice – MAŁY MISTRZ

15 kwietnia 2024 r na sali sportowej Szkoły Podstawowej w Ropicy Polskiej odbyły się zawody sportowe dla uczniów klas 1-3 „Mały Mistrz”. W końcowej klasyfikacji najlepszą, spośród ośmiu startujących, okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Stróżówce.

Zawodnicy z medalami i dyplomami

Uczestnicy, musieli tradycyjnie zmierzyć się z wieloma ogólnorozwojowymi konkurencjami w formie sztafet wahadłowych. W zależności od ich rodzaju liczyła się: szybkość, siła, zwinność ale i precyzja oraz dokładność wykonywanych ćwiczeń. Za poszczególne starty przyznawane były punkty dla drużyn, a suma tych punktów wyłoniła zwycięzców. W nagrodę uczniowie otrzymali dyplom, medale oraz piękny puchar ufundowany przez dyrektora Szkoły Podstawowej w Ropicy Polskiej.

Serdecznie gratulujemy uczniom  zaciętej rywalizacji, ducha walki  i zajęcia pierwszego miejsca!

Mali mistrzowie:  Martyna Święch, Fabian Pękała, Julia Przepióra, Dawid Tylawski, Hanna Gubała, Michał Leśniak .