Finał konkursu „Pędzlem i piórem o tej, która sercu najbliższa”

23 maja w siedzibie Urzędu Gminy Gorlice odbył się finał IV edycji Gminnego konkursu fotograficzno-literackiego „Pędzlem i piórem o tej, która sercu najbliższa”. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Wera i Magdalena, która wywalczyła 1 miejsce…

Organizatorem konkursu byli Wójt Gminy oraz Dyrektor OZEA Gminy Gorlice. W konkursie wzięli udział uczniowie reprezentujący każdą szkołę podstawową na terenie Gminy. Uczennice z naszej szkoły przygotowały prace najwyżej ocenione w etapie szkolnym tego konkursu: Magdalena zdjęcie kapliczki Jezusa Frasobliwego, a Wera, inspirując się tym zdjęciem, napisała piękny wiersz pt. „Cztery pory roku w Stróżówce”. Poziom prezentacji finałowych był bardzo wyrównany, więc tym bardziej gratulujemy Madzi sukcesu!