„Naukowy” Dzień Chłopaka

przyg: A. Siarkowicz

Dzień Chłopaka to szczególne święto wszystkich chłopców. W tym roku, uczennice klasy 4 i 5b postanowiły uczcić to święto wyjazdem do Jasła, gdzie mieści, by skorzystać z możliwości, które daje nowoczesne i innowacyjne miejsce czyli GENERATOR NAUKI GEN.

Z okazji Dnia Chłopaka, w ramach prezentu dla naszych chłopców i integracji zespołów klasowych, zorganizowałyśmy w dniu 28 września wyjazd do Jasła. Mieści się tam nowoczesne i innowacyjne miejsce czyli GENERATOR NAUKI GEN. Mieliśmy tam możliwość rozwinąć swoje zainteresowania oraz poszerzyć wiedzę i wiadomości z zakresu matematyki, świata ruchu, kosmosu, oraz różnych możliwości pozyskiwania energii poprzez bezpośrednie działanie i eksperymentowanie na różnorodnych urządzeniach i przyrządach. Z wielkim zaciekawieniem oglądały planety Układu Słonecznego i obserwowały kolonie ślimaków. Odwiedziły również mediatekę, w której mogły pograć w gry komputerowe i gry planszowe. Bawiliśmy się świetnie! Wystarczy popatrzeć na zdjęcia.

Opiekunami byli: pani Kinga Nowak, pani Anna Siarkowicz oraz pan Sławomir Gorzkowicz.

przyg: A. Siarkowicz