Zimowe atrakcje

Kiedy aura sprzyja, warto wziąć udział w typowo zimowej atrakcji, jaką niewątpliwie jest kulig. Zrobili to uczniowie klas 8b i 7b. Wraz z opiekunami wybrali się do Gładyszowa, by tam cieszyć się jazdą w saniach, wspólnymi zabawami na śniegu, pieczonymi kiełbaskami oraz możliwością przebywania w swoim towarzystwie…

Klasa 8b

4 lutego uczniowie klasy 8b wybrali się do stadniny koni w Gładyszowie.W budynku Starej Cegielni, gdzie mieści się jadalnia oraz Muzeum Jeździectwa, można było oglądnąć eksponaty, które uczestniczyły w realizacji filmu „Ogniem i mieczem”. Zimowy wypad na łono przyrody wszystkim bardzo przepadł do gustu. Opiekę nad klasą sprawowali: wychowawczyni pani Marzena Tenerowicz oraz pani Małgorzata  Dranka i pan Sławomir Gorzkowicz.  

przyg. M. Tenerowicz

Klasa 7b

 Korzystając ze sprzyjającej pogody klasa 7b wyjechała na wycieczkę do ośrodka „Stara Cegielnia” położonego w Gładyszowie w paśmie Beskidu Niskiego. Najważniejszą atrakcją był kulig na saniach, bitwa na śnieżki oraz pieczenie kiełbasek na ognisku. Za rok na pewno klasa powtórzy taki zimowy wyjazd.

przyg. K. Nowak

Klasa 2