Rajd turystyczny – 58 złazisko KSM-u

W dniach 1-2 maja uczniowie klas VII i VIII brali udział w rajdzie turystycznym organizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej.

Pierwszy dzień rozpoczęliśmy od Mszy Świętej o godzinie 7:00 w Gorlickiej Bazylice aby po jej zakończeniu udać się autokarem do Woli Piotrowej koło Karlikowa na miejsce rozpoczęcie wędrówki. Pierwszego dnia wędrowaliśmy szlakami Pogórza Bukowskiego do Rzepedzi miejsca naszego noclegu. Drugiego dnia zdążyliśmy do Komańczy gdzie nastąpił finał złaziska. W rajdzie uczestniczyło 20 uczniów naszej szkoły co stanowiło połowę całej grupy uczestników. Czas wędrówki był okazją nie tylko do wypoczynku na łonie natury ale również do nawiązywania nowych znajomości.

przyg. ks. Paweł Karczmarczyk