Dwudniowa wycieczka do Wrocławia

W dniach 25 i 26 kwietnia uczniowie klasy VIIIb oraz uczniowie z klas VIIIa i VIIa, wzięli udział w dwudniowej wycieczce do Wrocławia.

W planie wycieczki oprócz zwiedzania Starego Miasta, wysp – Ostrów Tumski, Ostrów Piaskowy, Ogrodu Japońskiego było również zwiedzanie Hydropolis – czyli wszystko o wodzie. Uczestnicy wycieczki oglądali także panoramę Wrocławia z wysokości Sky Tower. Zachwyciła ich Panorama Racławicka, dzieło J.Styki i W.Kossaka, przedstawiająca zwycięską dla Polaków bitwę Powstania Kościuszkowskiego. Dużo atrakcji czekało na wycieczkowiczów w ZOO i Afrykarium, gdzie mogli poznać podwodny świat oceanów. Mimo bardzo intensywnego zwiedzania i dużego zmęczenia wycieczka wszystkim bardzo się podobała. Na wycieczce opiekę sprawowały Panie: Anna Siarkowicz, Małgorzata Tarsa  i Marzena Tenerowicz.