Udział najmłodszych uczniów w Konkursie Języka Angielskiego „HAPPY KIDS” 2021

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego „Happy Kids” organizowanym  przez Szkołę Podstawową w Dominikowicach.

W eliminacjach szkolnych przeprowadzonych w naszej szkole 20.01.2021 r. brało udział czworo uczniów:

  • Anna Bugno klasa 2a
  • Alan Tereszkiewicz klasa 2b
  • Magdalena Przybyłowicz klasa 3a
  • Ilona Kandler klasa 4a

W drodze eliminacji do drugiego etapu konkursu zakwalifikowane zostały trzy osoby: Anna Bugno, Alan Tereszkiewicz i Ilona Kandler. 

Zobacz filmiki konkursowe: prezentacja Ilony, prezentacja Alana, prezentacja Anny

Tegoroczna edycja konkursu odbywa się online i polegała na przygotowaniu krótkiej prezentacji
w języku angielskim w formie filmu, podczas której uczestnicy: przedstawiają siebie, mówią gdzie mieszkają oraz wypowiadają się na jeden dowolnie wybrany temat np. czym się interesują, co potrafią robić, opisują swoje zwierzątko lub pokój.

Drugi etap konkursu odbędzie się do 14 lutego 2021 roku  na zasadzie głosowania internetowego. Do oceny prac konkursowych są zaproszeni wszyscy nauczyciele języka angielskiego, opiekunowie dzieci biorących udział w konkursie. Każdy nauczyciel zgłaszający ucznia zagłosuje na przekazane filmy przydzielając punkty dla dziesięciu wybranych uczestników, przy czym nie można głosować na uczestnika ze swojej szkoły. Uczniowie, którzy zdobyli największą ilość punktów zajmują odpowiednio I, II, III miejsce. 

Trzymamy kciuki za uczniów naszej szkoły

   przygotowały: Alicja Pufka, Izabela Śliwa