Pierwszy dzień wiosny

Klasa 5 wita wiosnę

„Coraz dłuższe dni nastają, sroga zima odjechała.
A do życia powolutku budzi się przyroda cała.”

Tadeusz Boy-Żeleński

Od wielu lat w naszej szkole zgodnie z tradycją obchodzimy Pierwszy Dzień Wiosny. Organizatorem tegorocznego wydarzenia był Samorząd Uczniowski i klasa V. 22 marca uczniowie ubrani podczas zajęć online na zielono lub żółto zwolnieni z odpowiedzi ustnej. Ze szczególnym entuzjazmem został przyjęty konkurs pt. „Pierwsze oznaki wiosny”.

przyg. A. Turska, M. Urbanik

Uczniowie klas 4-5 mogli zaprezentować swoje talenty w pracach plastycznych, natomiast uczniowie klas 6-8 wykonali zdjęcia o tematyce wiosennej. Wszyscy wykazali się bardzo dużą kreatywnością i zaangażowaniem serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!

Osoby wyróżnione po powrocie do szkoły otrzymają dyplomy i nagrody. Poniżej przedstawiamy prace wyróżnione w konkursie.

Prace plastyczne klas 4-5

Fotografie klas 6-8