Nominacja do challenge’u „Niebieskie motyle”

Nasza szkoła została nominowana do podjęcia wyzwania (challenge’u) „Niebieskie Motyle”. Dostaliśmy nominację ze Szkoły Podstawowej im. gen. Władysława Sikorskiego w Ropicy Polskiej, za którą serdecznie dziękujemy. Klasy I – III  i świetlica aktywnie włączyły się w realizację tego zadania –w ciągu 48 godzin. Podczas zajęć z wychowawcami uczniowie dowiedzieli się czym jest autyzm, obejrzeli film na ten temat, a następnie wykonali niebieskie motyle różnymi technikami plastycznymi. Prace wraz z pozdrowieniami zostały uwiecznione zdjęciami. Kolejno iskierkę przyjaźni przesłano dzieciom z Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Została również dokonana nominacja kolejnych placówek.