Nasi finaliści ,,Spotkań Małopolskich Teatrzyków i Teatrów”

W dniach 20-21.05 odbyły się XXVIII Spotkania Małopolskich Teatrzyków i Teatrów organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Andrzej Bursy w Krakowie. Nasza szkoła z powodzeniem brała udział w poprzednich edycjach tego konkursu. Tym razem przygotowaliśmy dwa monodramy. Julia Gwóźdź i Patryk Wojnarski z klasy VI b zaprezentowali własne interpretacje fragmentów klasyki literatury dziecięcej. Obie prezentacje zdobyły uznanie w oczach rówieśniczego jury konkursu pracującego pod okiem aktorki Anny Kukawskiej.

„Włosy czerwone jak ogień” na podstawie „Ani z Zielonego Wzgórza” w wykonaniu Julki zrobiły wielkie wrażenie na jurorach. Patryk oczarował wszystkich przedstawiając ,,Futbol” na podstawie ,,Mikołajka”.