Międzynarodowy Projekt „Emocja” w klasie IIIa został zrealizowany

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie klasy III a realizowali Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Emocja”, który składał się z pięciu modułów. Każdy z tych modułów zawierał stałe oraz nowe elementy, które pomagały dzieciom: poznać swoje emocje, nauczyć się jak w sposób akceptowalny można rozładować negatywne emocje, oraz jak wyrażać te pozytywne, jednak to co najważniejsze uczył jak budować prawidłowe relacje z innymi osobami.

Podczas każdego modułu uczniowie „spotykali się” z psychologiem, oglądali filmy, brali udział w relaksacji, nagrywali scenki, kodowali, wykonywali prace plastyczne, poznawali rozszerzoną rzeczywistość dzięki aplikacji Quiver. Uczniowie pracowali w grupach, poznawali nowe terminy tj. empatia, ale przede wszystkim dobrze się bawili podczas nabywania nowych umiejętności komunikacyjnych.

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z naszych zajęć.

przyg: Pedagog Maria Urban