Wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym „Przyłapani na czytaniu”

7 grudnia odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Fotograficznego “Przyłapani na czytaniu”. Uczennica naszej szkoły – Wiktoria Jamro zdobyła wyróżnienie w tym konkursie.

Laureatka konkursu fotograficznego

Finał konkursu miał miejsce w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Nowym Sączu Filii w Gorlicach Konkurs skierowany był do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu Gorlic i powiatu gorlickiego. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie fotografii, na której widoczna jest osoba “przyłapana” na czytaniu książki w różnych miejscach i sceneriach. Uczennica naszej szkoły Wiktoria Jamro z klasy 5a zdobyła wyróżnienie, a nagrodę i dyplom odebrała z rąk Pana Wojciecha Zapłaty – Kierownika Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Gorlicach, Beaty Krok – Kierownika PBW Filii w Gorlicach oraz Pana Piotra Gajdy – fotografika. Uczennicy serdecznie gratulujemy!