Mikołaj do dzieci dziś po niebie leci…

Tradycyjnie 6 grudnia w szkole zjawił się Mikołaj. Przybył do nas tylko sobie znanym sposobem i przyniósł słodki prezencik dla każdego. Przede wszystkim jednak wniósł do każdej sali mnóstwo tajemniczego uroku czcigodnego i oczekiwanego gościa.

Tworząc przedstawienie oraz relację fotograficzną z wydarzenia, korzystano ze sprzętu zakupionego w ramach Programu Laboratoria Przyszłości

Mikołaj u najmłodszych

Niezwykłą mikołajkową niespodziankę zrobili dzieciom rodzice, którzy przygotowali spektakl teatralny pt. Czerwony Kapturek”

Nie tylko Mikołaj rozdawał w tym dniu prezenty. Przygotowali je również dla siebie nawzajem niektórzy uczniowie. Każdy doświadczył, że zasłużył na podarunek. A ponieważ nie wszystkie całoroczne uczniowskie postępki zawsze podobały się Mikołajowi, niektórzy musieli złożyć obietnicę poprawy. Odwiedziny Mikołaja sprawiły, że uśmiech pojawił się na twarzy wszystkich członków naszej społeczności.

przyg. B. Ludwin


Niezwykły Mikołaj dla najmłodszych

6 grudnia Św. Mikołaj odwiedził tez najmłodszych uczniów naszej szkoły. Mikołajkową niespodziankę dzieciom w tym dniu zrobili również rodzice, którzy przygotowali niezwykły spektakl teatralny pt. Czerwony Kapturek”.

Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał je, aby były grzeczne, słuchały rodziców i nauczycieli. Uczniowie byli bardzo zadowoleni. Na pożegnanie święty Mikołaj obiecał, że odwiedzi naszą szkołę za rok! Już na Niego czekamy.

przyg. B. Janek