Dzień Dziecka – wycieczka do Nowego Sącza

4 czerwca obie klasy 5 udały się, w ramach obchodów Dnia Dziecka, do LaserShot w Nowym Sączu. Oprócz wspaniałej rozrywki  przy Laserowym Paintballu czekał ich również spacer po Rynku Nowego Sącza.

Uczniowie mieli możliwość poznać  drugi co do wielkości rynek w Małopolsce oraz  oglądnąć  pomnik Świętego Jana Pawła II. Zabawa przy Paintballu była świetna, wymagała od uczniów  wybrania odpowiedniej taktyki oraz współdziałania w grupie. Największą skutecznością w grze wykazał się Kuba uzyskując złoty medal. Po zabawie przyszedł czas na lody i drobne przekąski w McDonald’s. Wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni z tak spędzonego Dnia Dziecka. Opiekunkami uczniów były Panie: Małgorzata Dranka, Anna Siarkowicz i Marzena Tenerowicz.