Dzień bez plecaka

W poniedziałek 3 czerwca z okazji Dnia Dziecka Samorząd   Uczniowski zorganizował Kolorowy dzień bez plecaka”. Uczniowie podeszli do tego bardzo kreatywnie…

Tworząc relację fotograficzną z wydarzenia, uczniowie korzystali ze sprzętu zakupionego w ramach Programu Laboratoria Przyszłości

Udowodnili, że wyobraźnia nie zna granic. Podręczniki, zeszyty i przybory szkolne  spakowali  w przeróżny sposób.Jedni zabrali poduszki, inni kosze na pranie, koce, hamaki, walizki, wszelkie zabawkowe przyczepki, pudełka po butach, wózki dla lalek, futerały do skrzypiec czy nawet wózki sklepowe. Dodatkowo każda z klas losowała w jaki kolor ubierze się w tym dniu. Przewijały się wszelkie odcienie zieleni, żółci, fioletu, różu, niebieskiego. Niektóre klasy nie miały na tyle szczęścia i wylosowały nie aż tak wesołe kolory na przykład czarny czy szary. Ten dzień na pewno na długo zapadnie w pamięci naszym uczniom i nauczycielom.