Być kobietą, być kobietą…

Panowie i chłopcy należący do społeczności szkolnej co roku sprawiają, że 8 marca jest wyjątkowy dla każdej przedstawicielki płci pięknej w szkole. Dbają nie tylko o kwiaty i słodycze dla pań, ale mają też inne pomysły na umilenie tego dnia koleżankom…

Bukiet tulipanów

Klasy 5a i 6a z tej okazji wybrały się wspólnie do kina „Kolory” na bardzo wzruszający film „Emma i czarny jaguar”. Po filmie obie klasy udały się do pizzerii Chilli. W ten piękny słoneczny dzień sam spacer przyniósł uczniom wiele zadowolenia, a do tego świetny film, smaczna pizza oraz wspaniałe lody. Po drodze uczniowie zapoznali się również z Pawilonem Historycznym w Gorlicach, wystawą malarską oraz z budką nietelefoniczną, stojącą przy Pawilonie. Cel wycieczki został osiągnięty, na każdej twarzy zagościł promienny uśmiech.


Uczniowie klas 4 i 5b wraz z opiekunami Panią Kingą Nowak, Anną Siarkowicz, Beatą Wróblewską i Panem Łukaszem Skórskim  udali się na wycieczkę do Nowego Sącza. Świętowanie Dnia Kobiet rozpoczęliśmy od pobytu w parku trampolin „Jump Mania”. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora oraz zapoznaniu z obowiązującymi zasadami uczniowie mogli spożytkować nadmiar energii, korzystając z szeregu atrakcji na terenie parku. Sprawdzili swoją wytrzymałość fizyczną i spędzili miło czas ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy. Zabawa była znakomita! Po uśmiechach i rozgrzanych czołach dzieci widać było, że się świetnie bawili. Mimo zmęczenia, wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń udali się na posiłek w restauracji McDonald’s.