Bal karnawałowy

Tradycyjnie, jak co roku, w ostatnim tygodniu przed feriami najmłodsi uczniowie bawili się na balu karnawałowym. Sala balowa wypełniła się całą feerią barw i dźwięków…

Uczniowie bawiący się na balu

7 lutego Dom Ludowy w Stróżówce zmienił się nie do poznania. Został bowiem udekorowany kolorowymi balonami, łańcuchami i błyszczącymi ozdobami, co jeszcze bardziej zachęcało najmłodszych do zabawy. Sala była wypełniona wróżkami, księżniczkami, kotkami,  a nawet policjantami, strażakami czy tygrysami… Trudno wymienić wszystkich! Dzięki „Zwariowanym” dzień ten stał się jeszcze wspanialszy! Wszyscy uczestnicy balu mieli świetny humor i bawili się znakomicie. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego wydarzenia! Do zobaczenia za rok!