VII Gala Profilaktyczno-Edukacyjna

Cel jest powodem, dla którego podróżujesz.. Pasja jest ogniem, który oświetla drogę.

8 czerwca w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Bystrej odbyła się uroczysta VII Gala Profilaktyczno- Edukacyjna, której celem było podsumowanie pracy szkół Gminy Gorlice . Główny punkt uroczystości stanowiło wręczenie nagród i listów gratulacyjnych dla wyróżniających się w nauce i sporcie uczniów, ich rodziców i opiekunów dydaktycznych.

Laureaci odbierali gratulacje z rąk wójta Gminy Gorlice Jana Przybylskiego, przewodniczącego Rady Gminy Mieczysława Skowrona oraz Pełnomocnika Wójta ds. Oświaty Agaty Cup. Uroczystość uświetniła część artystyczna wykonana przez uczniów i absolwentów Szkoły Podstawowej w Bystrej. Tematem przewodnim uroczystości była postać Ignacego Łukasiewicza.

Nagrody za szczególe osiągnięcia edukacyjne z naszej szkoły otrzymali:

Finalista XVII Olimpiady Matematycznej Juniorów –  Karol Musz uczeń klasy VIIIb (opiekun Marzena Tenerowicz), Finaliści XVI edycji „Krakowskiej Matematyki” – Tadeusz Przybycień uczeń klasy VI,  Stanisław Musz uczeń klasy Va (opiekunowie: Adriana Mikołajczyk, Marzena Tenerowicz).

Patryk Wojnarski uczeń klasy VIIa , Oliwia Mituś uczennica z klasy VIII b – nagroda za osiągnięte sukcesy w konkursach, wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie.

Za osiągnięcia w sporcie szkolnym zostali wyróżnieni uczniowie:

Laura Janik, Oliwia Mituś, Marcelina Stec, Maja Urzędowska, Dawid Brzęk, Oliwier Janik, Karol Musz, Kacper Skrobot z klasy VIII b (opiekun: Sławomir Gorzkowicz)

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom i ich opiekunom gratulujemy!

przyg. M. Tenerowicz