Nagrody za osiągnięcia naukowe i sportowe

W dniu 22 września 2021 r. odbyło się w Kobylance uroczyste oddanie do użytku Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej im. Ignacego Łukasiewicza połączone z wręczeniem nagród uczniom szkół podstawowych Gminy Gorlice za osiągnięcia naukowe i sportowe w poprzednim roku szkolnym. Nagrodzeni zostali również uczniowie naszej szkoły.

Liliana Augustyn za uzyskanie tytułu finalistki w Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych, Aleksandra Kawa, Nadia Janik za wyróżnienie  w Wojewódzkim Konkursie na Referat z Astronomii i Astronautyki, Julia Gwóźdź i Patryk Wojnarski jako finaliści wojewódzkiego konkursu „Spotkania małopolskich teatrzyków i teatrów”.

Imprezę uświetniła obecność wielu znamienitych gości i miała bogatą oprawę artystyczną. Rodzice uczniów odebrali listy gratulacyjne. Wójt Gminy Gorlice, Przewodniczący Rady Gminy oraz Dyrektor OZEA złożyli również listy uznania na ręce pani Alicji Pufka – nauczycielki języka angielskiego.

Naszym wyróżnionym i ich Rodzicom składamy gratulacje!

przyg. A. Pufka