Doświadczenia uczniowskie z fizyki

18 lutego odbył się, po raz kolejny, Szkolny Konkurs na Doświadczenie Uczniowskie z Fizyki. Celem konkursu jest popularyzacja nauk przyrodniczych w środowisku uczniowskim. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 7-8.

Uczestnicy konkursu przygotowali jedno bądź szereg doświadczeń związanych ze sobą tematycznie, wykonali zdjęcia lub nakręcili filmik z przebiegu doświadczenia oraz opisali jego wykonanie. Z powodu nauki zdalnej konkurs odbywał się online. Jury w składzie: Pani Marzena Tenerowicz , organizatorka konkursu, Panie: Anna Siarkowicz, Anna Wójcik, zadecydowało o wynikach konkursu.

I miejsce uzyskał Łukasz Piecuch, przyznano dwa II miejsca ex aequo  dla: Martyny Kotowicz i Agaty Bochenek oraz równorzędne trzy III miejsca dla: Kamila Tabora,  Patryka Wojnarskiego i  Szymona Bochenek.
Gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok!