Brązowy medal na zawodach rejonowych!

W minionym tygodniu w Kobylance odbył się Rejonowy Finał Igrzysk Młodzieży w Koszykówce 3×3 dziewcząt i chłopców, w którym drużyna naszych chłopców zdobyła brązowy medal!

Do sportowej rywalizacji o zwycięstwo przystąpiły  szkoły z Nowego Sącza, Limanowej, Wielogłowów oraz Chełmca. Powiat Gorlicki reprezentowały  dwie drużyny z naszej szkoły. Cały turniej stał na bardzo wysokim poziomie a poszczególne pojedynki reprezentacji szkół były bardzo  wyrównane.  Ostatecznie drużyna chłopców ze Stróżówki zajęła 3 miejsce.  Dziewczyny, natomiast po bardzo zaciętych pojedynkach,   musiały uznać wyższość rywalek z Sądecczyzny. Po zakończonym turnieju wszystkie drużyny odebrały okolicznościowe dyplomy. Najlepsi, dodatkowo otrzymali odpowiednio złote, srebrne i brązowe medale. Warto nadmienić, że graliśmy z zespołami ligowymi i mimo, że jesteśmy drużyną szkolną potrafiliśmy ,,postraszyć” faworytów. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za walkę do końca, charakter oraz ogrom wysiłku i serca , który włożyli w całą serie rozgrywek.

Szkołę reprezentowali: Marcelina Stec, Laura Janik, Oliwia Mituś, Maja Urzędowska, Dawid Brzęk, Oliwier Janik, Karol Musz i Kacper Skrobot.

przyg. S. Gorzkowicz