Wyniki V Gminnego Konkursu Języka Angielskiego dla Najmłodszych „Happy Kids” 2021

W tym roku konkurs odbył się online. Wzięło w nim udział szesnastu uczniów (kl. I-IV) z sześciu szkół gminy Gorlice. Do II etapu konkursu z naszej szkoły zakwalifikowało się troje uczniów: Anna Bugno, Alan Tereszkiewicz oraz Ilona Kandler.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce – Piotr Duda

II miejsce – Emilia Pawłowska

III miejsce – Maja Czapka

IV miejsce – Amelia Mika

V miejsce – Ilona Kandler

Prace konkursowe (nagrane filmy) oceniali nauczyciele będący opiekunami uczniów biorących udział w konkursie, przyznając punkty od 1 do 10.

Pragnę serdecznie pogratulować naszej uczennicy Ilonie Kandler zajęcia V miejsca oraz podziękować wszystkim uczestnikom z naszej szkoły za wzięcie udziału w konkursie, a rodzicom za ogromne wsparcie i pomoc w nagraniu filmów.

Kochani uczniowie dziękuję za wspaniałe i kreatywne ukazanie waszych pasji i zainteresowań przy użyciu języka angielskiego

Pozostałych uczniów zachęcam do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym.

Przygotowała: Izabela Śliwa