Światowy Dzień Pluszowego Misia

W piątek 24 listopada, w przeddzień Światowego Dnia Pluszowego Misia, uczniowie klas 1-3 przynieśli do szkoły swoje ukochane pluszaki

Dzieci ze swoimi pluszowymi misiami

Tworząc relację fotograficzną z wydarzenia, uczniowie korzystali ze sprzętu zakupionego w ramach Programu Laboratoria Przyszłości

Pluszowy miś to najlepszy towarzysz dzieciństwa. Przyjaciel, powiernik tajemnic, pocieszyciel w smutku i towarzysz radosnych chwil. Dzień Pluszowego Misia jest w szkole z pewnością dniem przytulania swoich pluszowych pupili i okazją do wesołej zabawy z nimi, dlatego został wypełniony różnymi atrakcyjnymi aktywnościami uczniów ze swoimi ukochanymi misiami. Wspólna zabawa zakończyła się prezentacją przygotowanych przez każdą klasę pięknych plakatów i zdjęciem pamiątkowym z misiami.