Nasz laureat Konkursu Biblijnego

Z radością informujemy, że uczeń klasy 7a Tadeusz Przybycień został laureatem Konkursu Biblijnego „Z Dobrą Nowiną przez życie – Ewangelia według św. Jana” organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.

 Konkurs składał się z trzech etapów. Najpierw odbył się etap szkolny, w którym wzięło udział 24 uczniów naszej szkoły. Celem wspomnianego etapu było wyłonienie uczestników kwalifikujących się do etapu rejonowego (do tego etapu z naszej szkoły zakwalifikowało się 7 osób). W etapie rejonowym o kwalifikację do etapu wojewódzkiego walczyło łącznie 1486 uczniów z całego województwa małopolskiego. W ostatnim etapie (wojewódzkim) uczestniczyło 316 uczniów walczących o tytuł laureata, wśród nich nasz uczeń Tadeusz Przybycień, który uzyskał bardzo wysoki wynik na teście (37 punktów na 40 możliwych do uzyskania), a tym samym zdobył tytuł laureata konkursu tematycznego, z którym wiążą się uprawnienia określone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Tadeuszowi Przybycieniowi raz jeszcze gratulujemy ogromnego sukcesu i życzymy powodzenia na dalszej drodze nauki i rozwijania swoich pasji !

przyg. Patryk Czech