Wielkie serca, wielki wysiłek, wielkie uznanie…

W piątek 19 maja gościliśmy w szkole wyjątkowe osoby – policjantów: mł. asp. Dawida Boczonia, mł. asp. Dawida Romana, sierż. szt. Tomasza Gorzkowicza oraz byłego policjanta Marka Opiekuna, którzy „wykręcili” ponad tysiąc kilometrów dla Zosi

Zosia jest jednym z dzieci chodzących do Samorządowego Przedszkola wchodzącego w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stróżówce. Dziewczynka wymaga leczenia i rehabilitacji, a ludziom o ogromnych sercach, skłonnych do bezinteresownej pomocy należy się wyjątkowe podziękowanie. Dlatego społeczność szkolno-przedszkolna jest bardzo dumna, że mogła je złożyć policjantom, którzy podjęli trud pokonania na rowerach drogi z Wołosatego do Świnoujścia i w ten sposób wykręcili ponad tysiąc kilometrów dla Zosi. Swoją wdzięczność i uznanie dla policjantów-rowerzystów wyraziła nie tylko mama Zosi, ale też pani dyrektor naszej szkoły, przedstawiciele władz samorządowych, przedstawiciel policji. Spotkanie z policjantami było równocześnie zakończeniem szkolnej akcji „Ciasto dla Zosi” – rodzice i uczniowie piekli ciasta, rozprowadzali w czasie przerw na terenie szkoły, a cały dochód przeznaczyli dla dziewczynki, która jest częścią naszej społeczności. Policjantom gratulujemy wielkich serc i bardzo dziękujemy, Zosię wspieramy i życzymy zdrowia, a wszystkich zachęcamy do pomocy dla Zosi przez wpłacenie choćby najmniejszego daru serca na rachunek Fundacji „Zdążyć z Pomocą”: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994, tytułem: „35796 Ciślak Zofia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”.

przyg. B. Ludwin, fot. Ł. Skórski