Dzień Edukacji Narodowej

14 października, w Dniu Edukacji Narodowej, społeczność szkolna zgromadziła się, by wspólnie świętować. Dla uczniów klas pierwszych nastał uroczysty moment, kiedy złożyli ślubowanie. Nauczyciele mogli natomiast przekonać się, jak wyglądają w oczach swych wychowanków…

Społeczność szkolna, zebrana w sali gimnastycznej, wyróżniała się uroczystym strojem i nastrojem wywołanym wspólnym świętowaniem. Odśpiewaliśmy hymn narodowy i hymn szkoły, po czym uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Następnie odbyła się krótka część artystyczna oraz złożono okolicznościowe życzenia. Kolejną część spotkania stanowił quiz dla uczniów, w którym mieli oni rozpoznawać swoich nauczycieli na zdjęciach z dzieciństwa. Ostatnim punktem wspólnego świętowania było tworzenie plakatu wychowawcy klasy. W ten sposób powstała wspaniała galeria portretów nauczycieli.