Rajd wolontariuszy

14 maja odbył się IV Rajd Wolontariuszy im. Renaty Filipowicz na trasie Gorlice – Siary. W wydarzeniu uczestniczyli wolontariusze wraz z opiekunami Szkolnych Klubów Wolontariatu z całego powiatu gorlickiego, w tym również uczniowie naszej szkoły.

Wolontariusze z klas 6 i 7 wzięli udział w tym wydarzeniu pod opieką pani Lidii Szydłowskiej oraz pani Renaty Hotloś. Piękna, słoneczna pogoda i malownicza trasa sprzyjały integracji, wspólnym rozmowom oraz aktywnemu wypoczynkowi. Po dotarciu do Parku Historyczno-Sensorycznego w Siarach uczestnicy odpoczęli przy ognisku, piekąc kiełbaski i spędzając czas w miłej, radosnej atmosferze. Nie zabrakło również okazji do skorzystania z atrakcji oraz infrastruktury parku, co dostarczyło wszystkim wielu pozytywnych wrażeń. Po pełnym atrakcji dniu wszyscy wrócili pieszo do Gorlic, zabierając ze sobą mnóstwo pięknych wspomnień, uśmiechu i pozytywnej energii.