Konkurs „Robot z recyklingu”
przyg. K.Nowak
Z okazji obchodów Dnia Ziemi w naszej szkole zorganizowano konkurs „Robot z recyklingu”. Celem wydarzenia było promowanie postaw ekologicznych, rozwijanie kreatywności uczniów oraz pokazanie, że materiały przeznaczone do recyklingu mogą otrzymać drugie życie.

Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach:
- najlepszy robot klasowy,
- najlepszy robot indywidualny.
Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i zaangażowaniem. Powstało wiele niezwykle oryginalnych robotów wykonanych z różnorodnych materiałów do recyklingu, takich jak kartony, plastikowe butelki, puszki, nakrętki czy elementy opakowań. Wszystkie prace zachwycały kreatywnością, estetyką wykonania oraz ciekawymi rozwiązaniami technicznymi.
Wyniki konkursu:
Kategoria: najlepszy robot klasowy
I miejsce – klasa 4
Kategoria: najlepszy robot indywidualny
I miejsce – Julian Fabis, Julia Wachowska
Wyróżnienia :Hanna Niemiec, Zofia Bochenek; Łucja Pierz; Izabela Wszołek; Jakub Tereszkiewicz; Michał Leśniak
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za aktywny udział w konkursie!






















