Konkurs „Robot z recyklingu”

Z okazji obchodów Dnia Ziemi w naszej szkole zorganizowano konkurs  „Robot z recyklingu”.    Celem wydarzenia było promowanie postaw ekologicznych, rozwijanie kreatywności uczniów oraz pokazanie, że materiały przeznaczone do recyklingu mogą otrzymać drugie życie.

Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach:

  • najlepszy robot klasowy,
  • najlepszy robot indywidualny.

Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i zaangażowaniem. Powstało wiele niezwykle oryginalnych robotów wykonanych z różnorodnych materiałów do recyklingu, takich jak kartony, plastikowe butelki, puszki, nakrętki czy elementy opakowań. Wszystkie prace zachwycały kreatywnością, estetyką wykonania oraz ciekawymi rozwiązaniami technicznymi.

Wyniki konkursu:

Kategoria: najlepszy robot klasowy

 I miejsce – klasa 4

Kategoria: najlepszy robot indywidualny

I miejsce – Julian Fabis, Julia  Wachowska

 Wyróżnienia :Hanna Niemiec, Zofia Bochenek; Łucja Pierz; Izabela Wszołek; Jakub Tereszkiewicz; Michał Leśniak

    Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za aktywny udział w konkursie!