rok szkolny 2016/2017
    XIV Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Kobylance
    II miejsce
    duet: Kamila Szwarc, Maciej Jamro
    III miejsce
    Mikołaj Tarsa
    opiekun:
    Izabela Śliwa
    Dwujęzyczny konkurs TANDEM
    V miejsce
    Dawid Janik
    opiekun:
    Izabela Śliwa, Maria Urbanik
    Wojewódzki konkurs na referat z zakresu astronomii
    VI miejsce
    Anna Przybycień
    Gabriela Wenc
    opiekun:
    Marzena Tenerowicz
    Przedmiotowy konkurs z fizyki
    organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oœwiaty w Krakowie
    finalista
    Dawid Janik
    opiekun:
    Marzena Tenerowicz
    X Gminny Konkurs „Festiwalowa Jesień”
    organizowany przez Ośrodek Kultury Gminy Gorlice filia w Szymbarku
    Grand Prix festiwalu
    Maciej Jamro
    opiekun:
    Anna Siarkowicz
    Gminny konkurs na najlepszy happening
    "Zagrożenia w internecie"

    organizowany przez SKOWD
    I miejsce
    Klub Młodego Reportera
    uczniowie kl.3 gimnazjum
    opiekun:
    Beata Ludwin
    Powiatowy Konkurs Piosenki Różnej
    organizowany przez M³odzie¿owy Dom Kultury w Gorlicach
    I miejsce
    w kat. klas IV - VI
    Mikołaj Tarsa
    opiekun:
    Anna Siarkowicz
    Gminny konkurs na najlepszą gazetkę w ramach projektu Cyber-zagrożenia
    organizowany przez SKOWD
    I miejsce
    uczniowie gimnazjum
    opiekun:
    Beata Ludwin, Anna Siarkowicz, Łukasz Skórski
    rok szkolny 2015/2016
    Małopolski Konkurs Fizyki
    dla uczniów gimnazjum
    finalista
    Dawid Janik
    opiekun:
    Marzena Tenerowicz
    Małopolskie Spotkania Teatrów Gimnazjalnych
    organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury
    im. Andrzeja Bursy w Krakowie
    III miejsce
    Koło Teatralne
    opiekun:
    Małgorzata Tarsa
    Wojewódzki Konkurs
    na referat z zakresu astronomii i astronautyki
    IV miejsce
    Jurand Zych
    VI miejsce
    Monika Wojnarska

    wyróżnienia:
    Mateusz Pyznar,
    Dawid Janik
    opiekun:
    Marzena Tenerowicz
    rok szkolny 2014/2015
    „Małopolska Szkoła z Pasją”
    konkurs organizowany przez Samorząd Województwa Małopolskiego
    I miejsce
    Klub M³odego Astronoma
    opiekun:
    Marzena Tenerowicz
    "Mój Beskid Niski"
    IV Polsko - Słowacki Konkurs Fotograficzny
    wyróżnienie
    Jolanta Pijanowska
    opiekun:
    Beata Ludwin
    Wojewódzki Konkurs
    na referat z zakresu astronomii i astronautyki
    II miejsce
    Justyna Pierz
    IV miejsce
    Piotr Leœniak
    opiekun:
    Marzena Tenerowicz
    rok szkolny 2013/2014
    „Bezpromilowo – bezproblemowo”
    Konkurs w ramach kampanii Trzeźwej Małopolski
    II miejsce
    Przemys³aw Piecuch
    Kamil Mituœ
    opiekun:
    Kinga Nowak
    Pangea
    Międzynarodowy Konkursu Matematyczny
    finaliści
    Patrycja Chodak
    Dawid Janik
    Kamil Chodak
    opiekun:
    Kinga Nowak
    Marzena Tenerowicz
    „A jednak się kręci”
    IV edycja konkursu
    I miejsce
    Klub Młodego Astronoma
    opiekun:
    Marzena Tenerowicz
    rok szkolny 2012/2013
    "Barwy natury"
    XII Międzynarodowy Konkurs Grafiki Komputerowej
    II miejsce
    Magdalena Wszołek
    wyróżnienie
    Natalia Pyrek
    opiekun:
    Beata Ludwin
    Wojewódzki Konkurs
    na referat z zakresu astronomii i astronautyki
    I miejsce
    Katarzyna Kawa
    IV miejsce
    Gabriel Marcisz
    wyróżnienie
    Magdalena Wszołek

    opiekun:
    Marzena Tenerowicz
    rok szkolny 2011/2012
    Wojewódzki Konkurs
    na referat z zakresu astronomii i astronautyki
    I miejsce
    Justyna Tokarska
    III miejsce
    Gabriela Szwarc
    opiekun:
    Marzena Tenerowicz
    Małopolski konkurs z Fizyki
    finalistka
    Agata Piecuch
    opiekun:
    Marzena Tenerowicz
    rok szkolny 2010/2011
    IV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
    Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II
    I miejsce
    Anna Pruchniewicz
    opiekun:
    Ks. Paweł Wójcik
    S. Dorota Zając
    „Leśne Inspiracje”
    II Małopolski Konkurs Fotograficzny
    I miejsce
    Małgorzata Tokarska
    opiekun:
    Marcin Juszczęć
    Wojewódzki Konkurs
    na referat z zakresu astronomii i astronautyki
    III miejsce
    Monika Myszkowska
    wyróżnienie
    Agata Piecuch
    opiekun:
    Marzena Tenerowicz
    rok szkolny 2009/2010
    VI Wojewódzki Konkurs
    na referat z zakresu astronomii i astronautyki
    I miejsce
    Agnieszka Kawa
    opiekun:
    Marzena Tenerowicz
    30 rocznica powstania „Solidarności”
    i Niezależnego Zrzeszenia Studentów w Małopolsce

    konkursorganizowany przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Krakowie
    finaliści
    Grzegorz Orlof
    Kamil Góratowski
    opiekun:
    Robert Romańczyk
    Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego
    finalistka
    Iwona Foryś
    opiekun:
    Maria Urbanik
    rok szkolny 2008/2009
    Małopolski Konkurs Jêzyka Polskiego dla uczniów gimnazjów
    II miejsce
    Karolina Tokarska
    opiekun:
    Beata Wróblewska
    Św. Paweł – Apostoł Narodów
    Konkurs Wiedzy Biblijnej dla uczniów gimnazjów
    wyróżnienie
    Karolina Tokarska
    finaliści
    Magdalena Smołkowicz
    Grzegorz Orlof
    Iwona Foryś
    opiekun:
    S. Jolanta Wojciechowska
    Wojewódzki konkurs na referat z zakresu astronomii i astronautyki
    IV miejsce
    Aneta Gryboś
    V miejsce
    Karolina Tokarska
    opiekun:
    Marzena Tenerowicz
    Małopolski Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy
    finalistka
    Agata Piecuch
    opiekun:
    Marzena Tenerowicz
    Anna Wójcik
    rok szkolny 2007/2008
    Małopolski Konkurs Fizyki i Astronomii dla uczniów gimnazjów
    finalista
    Jakub Kawa
    opiekun:
    Marzena Tenerowicz
    Małopolski Konkurs Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów
    finalista
    Karolina Tokarska
    opiekun:
    Alicja Jamro
    VI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Teatrze
    organizowany przez Teatr Lalki, Maski i Aktora "Groteska"
    finaliści
    Alicja Guzik
    Jakub Kawa
    Joanna Wojnarska
    opiekun:
    Małgorzata Tarsa
    Wojewódzki konkurs na referat z zakresu astronomii i astronautyki
    IV miejsce
    Alicja Guzik
    wyró¿nienie
    Joanna Wojnarska
    opiekun:
    Marzena Tenerowicz
    rok szkolny 2006/2007
    "Wspólna Europa"
    VII Międzynarodowy Konkurs Grafiki Komputerowej
    II miejsce
    Sara Czeszyk
    III miejsce
    Joanna Wojnarska
    opiekun:
    Beata Ludwin
    Małopolski Konkurs Humanistyczny dla uczniów gimnazjum
    finalista
    Karolina Tokarska
    opiekun:
    Alicja Jamro